Hareketli Cam Çatı Sistemleri

  • Anasayfa
  • Hareketli Cam Çatı Sistemleri
Hareketli Cam Çatı Sistemleri

BURSA AÇILIR CAM ÇATI SİSTEMLERİ

Bursa Isı Yalıtımlı Doğrama Hizmetleri

 

Hareketli Cam Çatı Sistemleri? 

Bursa hareketli cam çatı sistemleri nedir? Sorusunu sizler için en detaylı şekilde açıklıyoruz.Hareketli Cam çatı sistemleri,teras,bahçe,kafeterya,fabrika vb havalandırmaya ihtiyaç duyulan tüm alanlarda güvenle kullanılmaktadır.Hareketli cam çatı sisteminde kullanılan özellikli cam seçeneği ile sıcak ve soğuğa karşıda oldukça rahat kullanım sağlamaktadır.Sistemlerimizin yüktaşıma oranı statik hesaplamanın 10 katı kadar daha fazla yük taşıyabilecek düzeyde tasarlanmaktadır.

          Hareketli cam çatı sistemi ayrıca Isıyalıtımlı doğrama profilleri ile alt kapatmalar yapılarak tamamiyle güvenli bir kış bahçesi olanağı sunmaktadır.

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Neden Tercih Edilir?

Isı yalıtımlı alüminyum doğrama, yapıların yani binaların dış cephesi ısı yalıtımından daha fazla faydalanabilmesi amacıyla uygulanır. Hafif ve uzun ömürlü olmasından dolayı en sık tercih edilen alüminyum çeşitleri arasında yer alır.

Isı Yalıtımlı Alüminyum doğrama profilleri PVC yalıtım köprüsü yapılarak 3 odalı sistem haline getirilir. Burada doğrama düzlem alanının proje ölçülerine göre belirlendiği ve değişkenlik gösterdiği bilinmelidir. Yüzey ebatlarını da dar, orta ve geniş seri olarak çeşitlendirebiliriz. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama bina dış yüzeylerinde kullanılacak olan kapı ve pencere sistemleri için gereklidir.

 

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Özellikleri

  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğramaların rüzgar direnci oldukça yüksektir.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğramalar terleme yapmaz.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Yangın Yönetmeliği’ne uygundur.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama sağlıklı ve çevrecidir.
  • Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama estetiktir.